Кошула - код 8 - шарена

Нема на залиха
SKU
9728
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11795 - жолта
  Фустан - код 11795 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 2075 - розова
  Блуза - код 2075 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 1597 - 3 - бело
  Блуза - код 1597 - 3 - бело
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Тренерки - код 4221 - светло сина
  Тренерки - код 4221 - светло сина
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 5. Сукња - код 3836 - пудра
  Сукња - код 3836 - пудра
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Елек - код 2531 - 2 - бела
  Елек - код 2531 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дамска тениска в черно - код 4360
  Маица - код 4360 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Блуза - код 9792 - црна
  Блуза - код 9792 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Фустан - код 8619 - 2 - путер зелена
  Фустан - код 8619 - 2 - путер зелена
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Јакна - код 0623 - црна
  Јакна - код 0623 - црна
  Најниско MKD 4.349,71 Регуларна цена MKD 4.929,71