Кошула - код 854 - бела

Нема на залиха
SKU
38365
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 10508 - 1 - бело
  Кошула - код 10508 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.072,71
 2. Кошула - код 9990 - 5 - бело
  Кошула - код 9990 - 5 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Кошула - код 9990 - 4 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Кошула - код 9990 - 1 - бело
  Кошула - код 9990 - 1 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8063 - сиво
  Блуза - код 8063 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 6566 - борда
  Блуза - код 6566 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Хеланки - код 9893 - црна
  Хеланки - код 9893 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 8206 - црна
  Блуза - код 8206 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 8063 - кафеава
  Блуза - код 8063 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2067 - 1 - црна
  Фустан - код 2067 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 6277 - 1 - борда
  Блуза - код 6277 - 1 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 9. Тренерки - код 6512 - тиркизна
  Тренерки - код 6512 - тиркизна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Блуза - код 8861 - 1 - сина
  Блуза - код 8861 - 1 - сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71