Кошула - код 878 - бело

Нема на залиха
SKU
37584
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Свободна дамска риза в бяло - код 7293
  Кошула - код 7293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Бяла дамска риза с черни флорални елементи - код 827
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Слични производи
 1. Дамска риза с къдрици в оранжево - код 4136
  Кошула - код 4136 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 2931 - црна
  Маица - код 2931 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамски дълъг гащеризон в бежово - 8022
  Комбинезон - код 8022 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски сет в сиво с пайети - код 1469
  Комплет - код 1469 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дуксер - код 2275 - 2 - розова
  Дуксер - код 2275 - 2 - розова
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 6. Изчистен дамски топ в лилаво - код 6469
  Топ - код 6469 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 2540 - црна
  Фустан - код 2540 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Топ - код 11976
  Топ - код 11976
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Блуза - код 4253 - 1 - црна
  Блуза - код 4253 - 1 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Фустан - код 8889 - виолетова
  Фустан - код 8889 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.362,71