Кошула - код 878 - сиво

Нема на залиха
SKU
37583
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2899 - 4
  Блуза - код 2899 - 4
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Фустан - код 6166 - сиво
  Фустан - код 6166 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Ежедневен сет тениска и къси панталонки в цвят мента - код 333
  Комплет - код 333 - ментол
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Елегантен дамски топ в лилаво - код 6874
  Топ - код 6874 - виолетова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 9989 - жолта
  Блуза - код 9989 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Фустан - код 4791 - 1 - виолетова
  Фустан - код 4791 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Фустан - код 7632 - шарена
  Фустан - код 7632 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамски комплект къс топ и ангуг в черно - код 4304
  Комплет - код 4304 - 3 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Фустан - код 1822 - 2 - црвена
  Фустан - код 1822 - 2 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Тренерки-долен дел - код 14788 - 1 - камуфлажа
  Тренерки-долен дел - код 14788 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71