Кошула - код 881 - шарена

Нема на залиха
SKU
37879
MKD 638,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2960
  Фустан - код 2960
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Блуза - код 0828 - бело
  Блуза - код 0828 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Изчистен дамски топ в светлосиньо - код 11551
  Топ - код 11551
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Тениска в бяло с ефектен принт - код 3163
  Маица - код 3163 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамска туника от плетиво пепит - код 0751 - 3
  Туника - код 0751 - 3 - шарена
  Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 1.276,00
 6. Фустан - код 3214
  Фустан - код 3214
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Маица - код 4349 - црна
  Маица - код 4349 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Дамски топ в светлолилаво с къдрички - код 5954
  Топ - код 5954 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Блуза - код 4235 - црна
  Блуза - код 4235 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 0807
  Фустан - код 0807
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71