Кошула - код 908 - бела

Нема на залиха
SKU
38095
MKD 638,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска риза къс ръкав с къдрици в бяло - код 4136
  Кошула - код 4136 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Свободна дамска риза в бяло - код 3110
  Кошула - код 3110 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамска риза в бяло с ръкави от тюл - код 0633
  Кошула - код 0633 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска риза в бяло с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Свободна дамска риза в тъмносиньо - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Черен гащеризон с ластик на талията - код 193
  Комбинезон - код 193 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Спортски комплет - код 3066 - небесно сина
  Спортски комплет - код 3066 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамска тениска с ефектни ръкави с остро деколте в розово - код 2462
  Маица - код 2462 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Боди - код 2678 - 3 - жолта
  Боди - код 2678 - 3 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 7719
  Фустан - код 7719
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Код 1044
  Код 1044
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Сако - код 2900 - црна
  Сако - код 2900 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 9494 - црна
  Фустан - код 9494 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Кратки панталони - код 1455 - кремова
  Кратки панталони - код 1455 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71