Кошула - код 943 - зелена

Нема на залиха
SKU
39814
MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 9032 - путер зелена
  Кошула - код 9032 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 8210 - 1 - црвена
  Тренерки - код 8210 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 8745 - темно сина
  Фустан - код 8745 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 11320 - 4 - црвена
  Блуза - код 11320 - 4 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Палто - код 164 - борда
  Палто - код 164 - борда
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Блуза - код 4448 - бело
  Блуза - код 4448 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 5980 - 5 - шарена
  Фустан - код 5980 - 5 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Јакна - код 1033 - 2 - кремова
  Јакна - код 1033 - 2 - кремова
  Најниско MKD 1.972,00
 8. Џемпер - код 5147
  Џемпер - код 5147
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 9. Кошула - код 1218 - темно зелена
  Кошула - код 1218 - темно зелена
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Маица - код 2266 - црна
  Маица - код 2266 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71