Кошула - код 994 - шарена

Нема на залиха
SKU
37836
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0936 - розова
  Блуза - код 0936 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Фустан - код 4801 - 6 - цветна
  Фустан - код 4801 - 6 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Къс дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 2655
  Топ - код 2655
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Блуза - код 0631 - 3 - црвена
  Блуза - код 0631 - 3 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Атрактивна дамска блуза в розово - код 6306
  Маица - код 6306 - 5 - розова
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 11592
  Фустан - код 11592
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 12833 - розова
  Фустан - код 12833 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Фустан - код 6787 - виолетова
  Фустан - код 6787 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71