Кошула - код 996 - шарена

Нема на залиха
SKU
37566
MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Свободна дамска риза в бяло - код 7293
  Кошула - код 7293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Риза с ефектен десен в бяло - код 5223
  Кошула - код 5223 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамска риза в бяло широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - бело
  Блуза - код 8861 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кратки панталони - код 2448 - 1 - сиво
  Кратки панталони - код 2448 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 0763 - капучино
  Фустан - код 0763 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Панталони - код 8585 - пудра
  Панталони - код 8585 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Тениска в черно с ефектен принт - код 495
  Маица - код 495 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Бяла дамска риза с черни флорални елементи - код 827
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Дамска тениска в бяло с принт - код 2510
  Маица - код 2510 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Сако - код 5212 - небесно сина
  Сако - код 5212 - небесно сина
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 9. Фустан - код 1610
  Фустан - код 1610
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Комплет - код 2406 - црна
  Комплет - код 2406 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.261,71