-57%

Маица - код 6336 - бела

На залиха
SKU
340771
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 957 - бело
  Маица - код 957 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 2929 - бела
  Маица - код 2929 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Маица - код 684 - бело
  Маица - код 684 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 0589 - бело
  Маица - код 0589 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 2266 - бело
  Маица - код 2266 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Елек - код 8786 - зелена
  Елек - код 8786 - зелена
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Кардиган - код 6440 - розова
  Кардиган - код 6440 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 451 - розова
  Фустан - код 451 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 8987 - тиркизна
  Фустан - код 8987 - тиркизна
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Блуза - код 8570 - виолетова
  Блуза - код 8570 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 744 - црна
  Фустан - код 744 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Маица - код 3567 - розова
  Маица - код 3567 - розова
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 6250 - капучино
  Блуза - код 6250 - капучино
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 9. Комбинезон - код 9911 - небесно сина
  Комбинезон - код 9911 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дуксер - код 3262 - кремова
  Дуксер - код 3262 - кремова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71