Маица - код 033 - бела

Нема на залиха
SKU
41050
MKD 492,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3204 - 2 - бело
  Маица - код 3204 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 2902 - 2 - бело
  Маица - код 2902 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 1545 - 1 - бело
  Маица - код 1545 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Маица - код 1413 - 1 - бело
  Маица - код 1413 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Дамска тениска в бяло - код 2512 - 3
  Маица - код 2512 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
Слични производи
 1. Маица - код 11721 - розова
  Маица - код 11721 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Кратки панталони - код 1455 - бела
  Кратки панталони - код 1455 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 0755 - путер зелена
  Блуза - код 0755 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Тренерки - код 1568 - 2 - борда
  Тренерки - код 1568 - 2 - борда
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Блуза - код 374 - светло виолетова
  Блуза - код 374 - светло виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Маица - код 5754 - бело
  Маица - код 5754 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 7. Фустан - код 2949 - розова
  Фустан - код 2949 - розова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Маица - код 3912 - црна
  Маица - код 3912 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Маица - код 11669 - црна
  Маица - код 11669 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Маица - код 2283 - бело
  Маица - код 2283 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71