Маица - код 033 - црна

Нема на залиха
SKU
41049
MKD 492,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 11793 - црна
  Маица - код 11793 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Маица - код 11792 - црна
  Маица - код 11792 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Атрактивна тениска с принт в черно - код 1436
  Маица - код 1436 - 2 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Дамска тениска с ефектни ръкави с остро деколте в черно - код 2462
  Маица - код 2462 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Ефектна дамска тениска с голо рамо в черно - код 0599
  Маица - код 0599 - 3 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Блуза - код 5956 - сиво
  Блуза - код 5956 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Дамски топ в бежово с къдрички - 3249
  Топ - код 3249 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Комплет - код 11776 - црна
  Комплет - код 11776 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 6166 - црвена
  Фустан - код 6166 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Тренерки - код 4221 - црна
  Тренерки - код 4221 - црна
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 6. Спортски комплет - код 2210 - 1
  Спортски комплет - код 2210 - 1
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 7. Фустан - код 4545
  Фустан - код 4545
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Фустан - код 7411 - небесно сина
  Фустан - код 7411 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Тренерки - код 5583 - кафеава
  Тренерки - код 5583 - кафеава
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 10. Тренерки - код 4112 - црна
  Тренерки - код 4112 - црна
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71