Маица - код 056 - розова

Нема на залиха
SKU
41077
MKD 434,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 0599 - 1 - розова
  Маица - код 0599 - 1 - розова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 1745 - праска
  Маица - код 1745 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамска тениска с ефектен гръб в розово - код 4515
  Маица - код 4515 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Маица - код 4318
  Маица - код 4318
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 1560 - розова
  Маица - код 1560 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1812
  Блуза - код 1812
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Комплет - код 6922 - бело
  Комплет - код 6922 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 2133 - црна
  Блуза - код 2133 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Тренерки - код 5069
  Тренерки - код 5069
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 5. Елегантен дамски топ в светлосиньо - код 3020
  Топ - код 3020
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 5565 - 2
  Блуза - код 5565 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Комплет - код 3005 - розова
  Комплет - код 3005 - розова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Блуза - код 9054 - црна
  Блуза - код 9054 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Тренерки - код 8029 - 3 - небесно сина
  Тренерки - код 8029 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71