Маица - код 107 - црна

Нема на залиха
SKU
41472
MKD 638,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 4670 - црна
  Маица - код 4670 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Маица - код 4648 - црна
  Маица - код 4648 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Тениска в черно с ефектен принт - код 7898
  Маица - код 7898 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 4352 - црна
  Маица - код 4352 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Къса дамска тениска в черно - код 2425
  Маица - код 2425 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Блуза - код 5190 - црвена
  Блуза - код 5190 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Топ - код 11942 - капучино
  Топ - код 11942 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Накъсани дамски дънки в светлосиво - код 4072
  Фармерки - код 4072 - 2
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Топ - код 11716 - светло сина
  Топ - код 11716 - светло сина
  Special Price MKD 115,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Блуза - код 5165
  Блуза - код 5165
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 8391 - сиво
  Фустан - код 8391 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Панталони - код 8785 - 1
  Панталони - код 8785 - 1
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Фустан - код 4668
  Фустан - код 4668
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ - код 11976
  Топ - код 11976
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Топ - код 10210 - розова
  Топ - код 10210 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71