Маица - код 107 - црвена

Нема на залиха
SKU
41470
MKD 638,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Къса дамска тениска с връзки в червено - код 2425
  Маица - код 2425 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамска тениска рипс в червено с копчета - 3233
  Маица - код 3233 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Панталони - код 2985
  Панталони - код 2985
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 98796 - тиркизна
  Комплет - код 98796 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Комплет - код 9954 - црна
  Комплет - код 9954 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Боди - код 2935 - светло сина
  Боди - код 2935 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 2578 - ментол
  Фустан - код 2578 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 7874 - црвена
  Фустан - код 7874 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Атрактивна дамска тениска с дантела в черно - код 3912
  Маица - код 3912 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Дуксер - код 5161 - розова
  Дуксер - код 5161 - розова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 10. Ефектна дамска тениска в сиво - код 11669
  Маица - код 11669 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71