Маица - код 127 - 1 - црна

Нема на залиха
SKU
37834-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6012 - кафеава
  Блуза - код 6012 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Кардиган - код 1594 - црна
  Кардиган - код 1594 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 0900 - путер зелена
  Фустан - код 0900 - путер зелена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Фустан - код 820 - путер зелена
  Фустан - код 820 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Маица - код 0589 - црна
  Маица - код 0589 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 6. Маица - код 3619 - бела
  Маица - код 3619 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Фустан - код 960 - темно сина
  Фустан - код 960 - темно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Комплет - код 5350 - црна
  Комплет - код 5350 - црна
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 9. Фустан - код 4467 - шарена
  Фустан - код 4467 - шарена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Блуза - код 3732 - кремова
  Блуза - код 3732 - кремова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71