Маица - код 127 - црвена

Нема на залиха
SKU
37835-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 6388 - бело
  Тренерки - код 6388 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамска туника с поло яка с ефектен десен - код 6360 - 2
  Туника - код 6360 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2323 - путер зелена
  Фустан - код 2323 - путер зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Топ - код 5215 - небесно сина
  Топ - код 5215 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 2994 - бело
  Фустан - код 2994 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Спортски комплет - код 11584 - црна
  Спортски комплет - код 11584 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Спортски комплет - код 2222 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 2222 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Фустан - код 2155 - црна
  Фустан - код 2155 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Атрактивен дамски топ на воали в тъмносиньо - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Блуза - код 6363 - бело
  Блуза - код 6363 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71