Маица - код 128 - бела

Нема на залиха
SKU
37946
MKD 464,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3350 - бело
  Маица - код 3350 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 3438 - 1 - бело
  Маица - код 3438 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Маица - код 3024 - 2 - бело
  Маица - код 3024 - 2 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 3023 - 1 - бело
  Маица - код 3023 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 6336 - 1 - бело
  Маица - код 6336 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Џемпер - код 6653 - сиво
  Џемпер - код 6653 - сиво
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Блуза - код 1059 - ментол
  Блуза - код 1059 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 165 - црна
  Фустан - код 165 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 6323 - бело
  Блуза - код 6323 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2129 - црвена
  Фустан - код 2129 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Фустан - код 2129 - сиво
  Фустан - код 2129 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Џемпер - код 2725 - шарена
  Џемпер - код 2725 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 11495 - 3 - сиво
  Блуза - код 11495 - 3 - сиво
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 7799 - црна
  Фустан - код 7799 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Јакна - код 0558 - 2 - црна
  Јакна - код 0558 - 2 - црна
  MKD 4.610,71 Регуларна цена MKD 5.190,71