Маица - код 135 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
40662
MKD 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3479 - бела
  Маица - код 3479 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Тениска в бяло с ефектен принт - код 7898 - лице
  Маица - код 7898 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 4352 - бела
  Маица - код 4352 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Атрактивна бяла тениска с надписи - код 6996
  Маица - код 6996 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Къса дамска тениска в бяло - код 2425
  Маица - код 2425 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Тениска в бяло с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 11631
  Маица - код 11631
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 7100 - пудра
  Фустан - код 7100 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дълга дамска пола в светлолилаво - код 3836
  Сукња - код 3836 - пудра
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Дамско изрязано боди с връзки в червено - код 2935
  Боди - код 2935 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 5874 - 3 - цветна
  Фустан - код 5874 - 3 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Маица - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Изчистен дамски топ потник в кафяво - код 0932
  Топ - код 0932 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Черна тениска с принт - код 2579
  Маица - код 2579 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71