Маица - код 150 - 6 - црна

Нема на залиха
SKU
9216
MKD 435,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 33799 - 1 - црна
  Маица - код 33799 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 6474 - 3 - црна
  Маица - код 6474 - 3 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 1297 - црна
  Маица - код 1297 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 11826 - 1 - црна
  Маица - код 11826 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 11978 - црна
  Маица - код 11978 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2127 - небесно сина
  Фустан - код 2127 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Свободна дамска туника в бяло с надпис - код 5083
  Туника - код 5083 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Спортски комплет - код 1761 - розова
  Спортски комплет - код 1761 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Маица - код 3024 - бело
  Маица - код 3024 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Маица - код 4361 - црна
  Маица - код 4361 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 11890 - бела
  Фустан - код 11890 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Изчистен дамски топ потник рипс в червено - код 1651
  Топ - код 1651 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 0717 - бела
  Фустан - код 0717 - бела
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Комплет - код 5268 - кафеава
  Комплет - код 5268 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71