Маица - код 161 - бела

Нема на залиха
SKU
38015
MKD 464,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 11631 - бела
  Маица - код 11631 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 11793 - бело
  Маица - код 11793 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Маица - код 11792 - бело
  Маица - код 11792 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 1436
  Маица - код 1436 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Бяла тениска с ефектен принт - код 1531
  Маица - код 1531 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Блуза - код 5525
  Блуза - код 5525
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Ефектна дамска тениска в бяло - код 11669
  Маица - код 11669 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 1714 - розова
  Фустан - код 1714 - розова
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Фустан - код 3982 - небесно сина
  Фустан - код 3982 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 4157 - црна
  Блуза - код 4157 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Фустан - код 6130 - црвена
  Фустан - код 6130 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Фустан - код 1257 - бела
  Фустан - код 1257 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 697 - 7 - црна
  Фустан - код 697 - 7 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Маица - код 11793 - бело
  Маица - код 11793 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Маица - код 2282 - бело
  Маица - код 2282 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71