Маица - код 171 - црвена

Нема на залиха
SKU
37259-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5525 - црна
  Блуза - код 5525 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 0631 - 4 - розова
  Блуза - код 0631 - 4 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Блуза - код 8865 - 2 - црна
  Блуза - код 8865 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дуксер - код 2756 - шарена
  Дуксер - код 2756 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Фустан - код 2255 - зелена
  Фустан - код 2255 - зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 238 - тиркизна
  Фустан - код 238 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 1597 - 3 - бело
  Блуза - код 1597 - 3 - бело
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Тренерки - код 6512 - тиркизна
  Тренерки - код 6512 - тиркизна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фустан - код 9935 - 5 - шарена
  Фустан - код 9935 - 5 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71