Маица - код 173 - бела

Нема на залиха
SKU
38013
MKD 290,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Бяла тениска с принт - код 2579
  Маица - код 2579 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 11793 - бело
  Маица - код 11793 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Маица - код 2462 - бело
  Маица - код 2462 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Маица - код 1547 - бело
  Маица - код 1547 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 3204 - 2 - бело
  Маица - код 3204 - 2 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Тениска с ефектен принт в розово - код 11944
  Маица - код 11944 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Атрактивна дамска блуза със зелени мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 4806 - црна
  Фустан - код 4806 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 2447 - 1 - црна
  Маица - код 2447 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Комплет - код 2571 - 2
  Комплет - код 2571 - 2
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 2739
  Фустан - код 2739
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Комбинезон - код 8189 - црвена
  Комбинезон - код 8189 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Къс дамски сет блуза и къси панталонки в цвят бордо - код 1407
  Комплет - код 1407 - 3 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 6838 - бело
  Фустан - код 6838 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71