Маица - код 173 - црна

Нема на залиха
SKU
38014
MKD 290,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3583 - црна
  Маица - код 3583 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 3567 - црна
  Маица - код 3567 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Маица - код 3310 - црна
  Маица - код 3310 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5888 - 2 - бело
  Фустан - код 5888 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 0508 - виолетова
  Фустан - код 0508 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Блуза - код 6189 - бело
  Блуза - код 6189 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Комплет - код 804 - бело
  Комплет - код 804 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 7099 - 3 - пудра
  Фустан - код 7099 - 3 - пудра
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Ролка - код 2552 - црвена
  Ролка - код 2552 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Фустан - код 9333 - црна
  Фустан - код 9333 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 280 - сиво
  Блуза - код 280 - сиво
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 986,00
 9. Фустан - код 4040 - црвена
  Фустан - код 4040 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 4948 - кремова
  Блуза - код 4948 - кремова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71