Маица - код 181 - црна

Нема на залиха
SKU
38012
MKD 290,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 6596 - црна
  Маица - код 6596 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Маица - код 3583 - црна
  Маица - код 3583 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Маица - код 3567 - црна
  Маица - код 3567 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Маица - код 3310 - црна
  Маица - код 3310 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Къс дамски топ в синьо - код 2967
  Топ - код 2967 - небесно сина
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 2. Маица - код 5955 - 3
  Маица - код 5955 - 3
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Блуза - код 11743 - кремова
  Блуза - код 11743 - кремова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 5878 - бело
  Фустан - код 5878 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Дамска тениска с ефектен гръб в червено - код 4515
  Маица - код 4515 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Топ - код 6373 - црна
  Топ - код 6373 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Фустан - код 8619 - 2 - путер зелена
  Фустан - код 8619 - 2 - путер зелена
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Блуза - код 3330 - бело
  Блуза - код 3330 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Тренерки - код 8081 - путер зелена
  Тренерки - код 8081 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71