Маица - код 191 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
40664
ден 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1317 - ментол
  Фустан - код 1317 - ментол
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 2. Џемпер - код 9087 - виолетова
  Џемпер - код 9087 - виолетова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Сако - код 8031 - кафеава
  Сако - код 8031 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Кардиган - код 1691 - виолетова
  Кардиган - код 1691 - виолетова
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 5. Фустан - код 0502 - окер
  Фустан - код 0502 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 3477 - бело
  Фустан - код 3477 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Кардиган - код 1594 - капучино
  Кардиган - код 1594 - капучино
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Блуза - код 8768 - циклама
  Блуза - код 8768 - циклама
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Елек - код 8786 - кафеава
  Елек - код 8786 - кафеава
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 10. Блуза - код 833 - зелена
  Блуза - код 833 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71