Маица - код 191 - 2 - кафеава

Нема на залиха
SKU
40666
MKD 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Къса дамска тениска с връзки отстрани в кафяво - код 2425
  Маица - код 2425 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Къса дамска тениска в цвят капучино - код 2425
  Код 2425
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 9353 - 2 - сиво
  Спортски комплет - код 9353 - 2 - сиво
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 2.145,71
 2. Къс секси топ с верижка в бежово - код 11731
  Топ - код 11731
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 2766 - црвена
  Фустан - код 2766 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 11794 - виолетова
  Фустан - код 11794 - виолетова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Тениска в лилаво с V-образно деколте - код 3112
  Маица - код 3112 - виолетова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Спортски комплет - код 1761 - 1 - розова
  Спортски комплет - код 1761 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Комплет - код 1254 - 3 - розова
  Комплет - код 1254 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 9759 - кремова
  Блуза - код 9759 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 6622 - црвена
  Фустан - код 6622 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Комплет - код 8067 - 3 - розова
  Комплет - код 8067 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71