Маица - код 191 - 4 - црна

Нема на залиха
SKU
40669
MKD 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3021 - 2 - црна
  Маица - код 3021 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Маица - код 6267 - 2 - црна
  Маица - код 6267 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11495 - 1 - бела
  Блуза - код 11495 - 1 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 6130 - пудра
  Фустан - код 6130 - пудра
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 8999 - борда
  Фустан - код 8999 - борда
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Фустан - код 5514 - 3 - бело
  Фустан - код 5514 - 3 - бело
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Блуза - код 3111 - путер зелена
  Блуза - код 3111 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 8063 - виолетова
  Блуза - код 8063 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 4231 - црна
  Блуза - код 4231 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 416
  Фустан - код 416
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 9. Палто - код 4540 - борда
  Палто - код 4540 - борда
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 10. Блуза - код 0755 - путер зелена
  Блуза - код 0755 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71