Маица - код 191 - 4 - црна

Нема на залиха
SKU
40799
MKD 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 504 - црна
  Маица - код 504 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Маица - код 918 - 5 - црна
  Маица - код 918 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Код 5969 - црна
  Код 5969 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Комплет - код 1681-1 - црна
  Комплет - код 1681-1 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 3. Фустан - код 324
  Фустан - код 324
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 7315 - бело
  Фустан - код 7315 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 940 - кафеава
  Фустан - код 940 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Хеланки - код 925 - црна
  Хеланки - код 925 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 786 - виолетова
  Блуза - код 786 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 6776
  Блуза - код 6776
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Фустан - код 5514 - 3 - бело
  Фустан - код 5514 - 3 - бело
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71