Маица - код 205 - 1 - црвена

Нема на залиха
SKU
37547-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Ефектна тениска с надпис и перли в черно - 4357
  Маица - код 4357 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Спортски комплет - код 2115 - црна
  Спортски комплет - код 2115 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 2301 - 5 - црвена
  Фустан - код 2301 - 5 - црвена
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 4. Фустан - код 6144 - кремова
  Фустан - код 6144 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комплет - код 2297 - сиво
  Комплет - код 2297 - сиво
  Special Price MKD 1.623,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 6. Блуза - код 0277
  Блуза - код 0277
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Сукња - код 3836 - црна
  Сукња - код 3836 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Јакна - код 0018 - 1 - црна
  Јакна - код 0018 - 1 - црна
  Најниско MKD 2.551,71 Регуларна цена MKD 3.131,71
 10. Комплет - код 2986 - 3
  Комплет - код 2986 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71