Маица - код 205 - 2 - црна

Нема на залиха
SKU
37357-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2910 - црна
  Маица - код 2910 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Блуза - код 1645 - 4 - виолетова
  Блуза - код 1645 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Спортски комплет - код 1103 - црвена
  Спортски комплет - код 1103 - црвена
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Топ - код 3169 - црна
  Топ - код 3169 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Панталони - код 4464 - капучино
  Панталони - код 4464 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Маица - код 6698 - бело
  Маица - код 6698 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Фустан - код 2991
  Фустан - код 2991
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 1543 - темно сина
  Фустан - код 1543 - темно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Дамски гащеризон по тялото в светлосиньо - код 5562
  Комбинезон - код 5562
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Спортски комплет - код 3117 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 3117 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71