Маица - код 205 - розова

Нема на залиха
SKU
37537
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 8312 - розова
  Маица - код 8312 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 6306 - 5 - розова
  Маица - код 6306 - 5 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска тениска в цвят праскова с копчета - 3233
  Маица - код 3233 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Маица - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Къса дамска тениска с връзки в цвят пудра - код 2425
  Маица - код 2425 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Комплет - код 8884 - 3 - шарена
  Комплет - код 8884 - 3 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Блуза - код 3299 - бела
  Блуза - код 3299 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Бяла тениска с принт - код 2982
  Маица - код 2982 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 8861 - црна
  Блуза - код 8861 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Спортски комплет - код 11583 - праска
  Спортски комплет - код 11583 - праска
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 4545 - црна
  Фустан - код 4545 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Блуза - код 11517 - путер зелена
  Блуза - код 11517 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Тениска с ефектно деколте и надпис в бяло - 4257
  Маица - код 4257 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 1729 - окер
  Фустан - код 1729 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71