Маица - код 244 - бела

Нема на залиха
SKU
41298
MKD 434,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 11818 - бело
  Маица - код 11818 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 11802 - бела
  Маица - код 11802 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 11825 - бела
  Маица - код 11825 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 11826 - бела
  Маица - код 11826 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 1423 - 2 - бела
  Маица - код 1423 - 2 - бела
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Фустан - код 854 - 4 - бела
  Фустан - код 854 - 4 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Спортен дамски гащеризон в черно - код 2122
  Комбинезон - код 2122 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Комплет - код 90988 - 1 - црна
  Комплет - код 90988 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 296 - путер зелена
  Фустан - код 296 - путер зелена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Дамска тениска в бяло с принт - код 4261
  Маица - код 4261 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Кокетна дамска риза в червено с голи рамене - код 7126
  Кошула - код 7126 - корали
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 5582
  Блуза - код 5582
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Сукња - код 3463 - ментол
  Сукња - код 3463 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Јакна - код 0655 - борда
  Јакна - код 0655 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71