Маица - код 247 - црна

Нема на залиха
SKU
41297
MKD 464,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 2462 - црна
  Маица - код 2462 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Маица - код 0599 - 3 - црна
  Маица - код 0599 - 3 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 1547 - црна
  Маица - код 1547 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Тениска с ефектен принт в черно - код 3204
  Маица - код 3204 - 3 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Черна дамска тениска с тигров мотив - код 1413
  Маица - код 1413 - 2 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6468 - шарена
  Фустан - код 6468 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Комбинезон - код 1525
  Комбинезон - код 1525
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Спортски комплет - код 22211 - 1 - циклама
  Спортски комплет - код 22211 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 4. Фармерки - код 3101 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 3101 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Блуза - код 0247 - зелена
  Блуза - код 0247 - зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Фустан - код 6166 - небесно сина
  Фустан - код 6166 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фармерки - код 4187 - 1 - сина
  Фармерки - код 4187 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Панталони - код 2172 - 1 - црна
  Панталони - код 2172 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Маица - код 2266 - бело
  Маица - код 2266 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Сако - код 1678 - црна
  Сако - код 1678 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71