Маица - код 280 - бела

Нема на залиха
SKU
38283
MKD 638,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3479 - бела
  Маица - код 3479 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 4670 - бела
  Маица - код 4670 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Маица - код 4648 - бело
  Маица - код 4648 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Тениска в бяло с ефектен принт - код 7898 - лице
  Маица - код 7898 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 4352 - бела
  Маица - код 4352 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Маица - код 4123 - виолетова
  Маица - код 4123 - виолетова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 3151 - 5
  Блуза - код 3151 - 5
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2991 - црвена
  Фустан - код 2991 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамска тениска в цвят пудра с надпис - код 4318
  Маица - код 4318 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Тениска в бяло с ефектен принт - код 495
  Маица - код 495 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Спортски комплет - код 2505 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 2505 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 2169
  Фустан - код 2169
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 5525 - небесно сина
  Блуза - код 5525 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 6130 - црвена
  Фустан - код 6130 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Маица - код 4375 - црвена
  Маица - код 4375 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71