Маица - код 3 - црна

Нема на залиха
SKU
10240
MKD 435,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 0589 - црна
  Маица - код 0589 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 1166 - црна
  Маица - код 1166 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 2266 - црна
  Маица - код 2266 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 520 - црна
  Маица - код 520 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 845 - црна
  Маица - код 845 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 955 - окер
  Фустан - код 955 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Сако - код 426 - пудра
  Сако - код 426 - пудра
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Јакна - код 9194 - црна
  Јакна - код 9194 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 4. Кошула - код 861 - 1 - шарено
  Кошула - код 861 - 1 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Кратки панталони - код 9383 - зелена
  Кратки панталони - код 9383 - зелена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Кошула - код 9898 - црна
  Кошула - код 9898 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 1059 - темно сина
  Блуза - код 1059 - темно сина
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Палто - код 9493 - темно сина
  Палто - код 9493 - темно сина
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Комбинезон - код 936 - путер зелена
  Комбинезон - код 936 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 3635 - 6 - шарена
  Фустан - код 3635 - 6 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71