Маица - код 320 - црна

Нема на залиха
SKU
37345-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 90 % Еластан - 10 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Бански комплект в две части с връзки в синьо лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 9 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 603 - виолетова
  Фустан - код 603 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2074 - виолетова
  Фустан - код 2074 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Изчистен дамски топ рипс в черно - код 1651
  Топ - код 1651 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 11953 - розова
  Маица - код 11953 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Маичка - код 11541
  Маичка - код 11541
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Стилен дамски гащеризон в бял цвят - код 700
  Комбинезон - код 700 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Дамски панталон в бяло - код 4464
  Панталони - код 4464 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Спортски комплет - код 0112 - 1 - леопарди
  Спортски комплет - код 0112 - 1 - леопарди
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Топ - код 11933 - црна
  Топ - код 11933 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71