Маица - код 335 - 1 - црвена

Нема на залиха
SKU
37256-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кокетна дамска риза в червено с голи рамене - код 7126
  Кошула - код 7126 - корали
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2418 - 1 - шарено
  Фустан - код 2418 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 3. Фустан - код 6144 - капучино
  Фустан - код 6144 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 6669
  Блуза - код 6669
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тениска с ефектно деколте и надпис в бежово - 4257
  Маица - код 4257
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Блуза - код 5200 - 1
  Блуза - код 5200 - 1
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Изчистен дамски топ в бяло - код 11551
  Топ - код 11551 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 9. Боди - код 11692 - црна
  Боди - код 11692 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 0807 - темно сина
  Фустан - код 0807 - темно сина
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71