Маица - код 335 - бела

Нема на залиха
SKU
37254-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Панталони - код 4750 - 3
  Панталони - код 4750 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комплет - код 2234 - розова
  Комплет - код 2234 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамска тениска в черно с надпис - код 11793
  Маица - код 11793 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Фустан - код 8292 - розова
  Фустан - код 8292 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 4231 - бело
  Блуза - код 4231 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 3298 - црна
  Фустан - код 3298 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Комбинезон - код 7743 - пудра
  Комбинезон - код 7743 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски топ с къдрички с паднали рамене в черно - код 11723
  Топ - код 11723 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71