Маица - код 337 - 1 - црна

Нема на залиха
SKU
38005
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска тениска в черно с голо рамо - код 11771
  Маица - код 11771 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Черна тениска с ефектен принт - код 4514
  Маица - код 4514 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Тениска в черно с принт - код 2460
  Маица - код 2460 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска тениска в черно с апликация - код 2489
  Маица - код 2489 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамска тениска в черно - код 4496
  Маица - код 4496 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Топ с широки презрамки в цвят мента - код 856
  Топ - код 856 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 6366 - 2 - шарена
  Блуза - код 6366 - 2 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71
 4. Блуза - код 6306 - 1 - бела
  Блуза - код 6306 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 4121 - бела
  Блуза - код 4121 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Стилен дамски гащеризон в червено - код 1525
  Комбинезон - код 1525 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 1812 - темно зелена
  Блуза - код 1812 - темно зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Тренерки - код 2193 - 1 - црна
  Тренерки - код 2193 - 1 - црна
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 9. Спортски комплет - код 8030 - 2 - црвена
  Спортски комплет - код 8030 - 2 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Комплет - код 333 - ментол
  Комплет - код 333 - ментол
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71