Маица - код 337 - бела

Нема на залиха
SKU
38016
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 2489 - бело
  Маица - код 2489 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска тениска в бяло - код 4496
  Маица - код 4496 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска тениска с принт в бяло - код 6369
  Маица - код 6369 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Атрактивна тениска с остро деколте в бяло - код 4480
  Маица - код 4480 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамска тениска с надпис в бяло - 4454
  Маица - код 4454 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4288
  Фустан - код 4288
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 7200
  Блуза - код 7200
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Спортски комплет - код 20188 - 1 - сиво
  Спортски комплет - код 20188 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 4. Дамска еластична пола от рипс в бежово 7/8 - код 4043
  Сукња - код 4043
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Маица - код 3350 - розова
  Маица - код 3350 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 3214
  Фустан - код 3214
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Свободна дамска туника с надпис в черно - код 5083
  Туника - код 5083 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Фустан - код 2258 - црна
  Фустан - код 2258 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Атрактивен дамски топ с дантела в цвят капучино - код 11773
  Топ - код 11773 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Маица - код 36755 - розова
  Маица - код 36755 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71