Маица - код 357 - црна

Нема на залиха
SKU
40985
MKD 434,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 6581 - црна
  Маица - код 6581 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 5233 - црна
  Маица - код 5233 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 3350 - црна
  Маица - код 3350 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Маица - код 3438 - 2 - црна
  Маица - код 3438 - 2 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Маица - код 6336 - 2 - црна
  Маица - код 6336 - 2 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Блуза - код 5154
  Блуза - код 5154
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 4150 - црна
  Блуза - код 4150 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Јакна - код 9397 - 1
  Јакна - код 9397 - 1
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.044,71
 4. Фустан - код 5501 - борда
  Фустан - код 5501 - борда
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Фустан - код 1579 - 2 - црна
  Фустан - код 1579 - 2 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Блуза - код 2620 - кафеава
  Блуза - код 2620 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 6634 - црвена
  Фустан - код 6634 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 3501 - 1 - бело
  Блуза - код 3501 - 1 - бело
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Тренерки - код 1502 - 3 - корали
  Тренерки - код 1502 - 3 - корали
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71