Маица - код 363 - бела

Нема на залиха
SKU
38092
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3479 - бела
  Маица - код 3479 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 4670 - бела
  Маица - код 4670 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Маица - код 4648 - бело
  Маица - код 4648 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Тениска в бяло с ефектен принт - код 7898 - лице
  Маица - код 7898 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 4352 - бела
  Маица - код 4352 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Изчистен дамски топ потник в кафяво - код 0932
  Топ - код 0932 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Блуза - код 0631 - 2 - бело
  Блуза - код 0631 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 2653 - шарено
  Фустан - код 2653 - шарено
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Дамски клин в неоново зелено - код 2142
  Хеланки - код 2142 - 5 - жолта
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Маица - код 2512 - црна
  Маица - код 2512 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Комплет - код 9995 - кремова
  Комплет - код 9995 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамски бански с висока талия с ефектен десен - код 0952 - 5
  Купачи - код 0952 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 0212 - 1 - црна
  Фустан - код 0212 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Комплет - код 0833 - црвена
  Комплет - код 0833 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Топ - код 4303 - бело
  Топ - код 4303 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71