Маица - код 363 - црна

Нема на залиха
SKU
38091
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска тениска в черно с голо рамо - код 11771
  Маица - код 11771 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Черна тениска с ефектен принт - код 4514
  Маица - код 4514 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Тениска в черно с принт - код 2460
  Маица - код 2460 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска тениска в черно с апликация - код 2489
  Маица - код 2489 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамска тениска в черно - код 4496
  Маица - код 4496 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Маица - код 3847 - црна
  Маица - код 3847 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Атрактивна тениска с принт в розово - код 11721
  Маица - код 11721 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Блуза - код 2535
  Блуза - код 2535
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Блуза - код 4900 - бело
  Блуза - код 4900 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Свободна дамска туника в червено - код 0411
  Туника - код 0411 - црвена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 7. Блуза - код 5932 - небесно сина
  Блуза - код 5932 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Маица - код 4517 - црна
  Маица - код 4517 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Комплет - код 8884 - 2 - шарена
  Комплет - код 8884 - 2 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Тренерки-долен дел - код 3004 - 1 - сиво
  Тренерки-долен дел - код 3004 - 1 - сиво
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71