Маица - код 363 - црвена

Нема на залиха
SKU
38210
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 2425 - црвена
  Маица - код 2425 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 3233 - црвена
  Маица - код 3233 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1454 - небесно сина
  Блуза - код 1454 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 11492 - 1 - црвена
  Блуза - код 11492 - 1 - црвена
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Спортски комплет - код 9996 - црна
  Спортски комплет - код 9996 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Къс дамски топ в розово - код 2967
  Топ - код 2967 - розова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 5. Блуза - код 4445 - небесно сина
  Блуза - код 4445 - небесно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Фустан - код 6383 - црвена
  Фустан - код 6383 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Тренерки - код 6353 - кафеава
  Тренерки - код 6353 - кафеава
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 8. Спортски комплет - код 11630 - праска
  Спортски комплет - код 11630 - праска
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Дамски гащеризон по тялото в цвят пудра - код 5562
  Комбинезон - код 5562 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 3333 - 1
  Маица - код 3333 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71