Маица - код 363 - розова

Нема на залиха
SKU
38093
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 8312 - розова
  Маица - код 8312 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 6306 - 5 - розова
  Маица - код 6306 - 5 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска тениска в цвят праскова с копчета - 3233
  Маица - код 3233 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Къса дамска тениска с връзки в цвят пудра - код 2425
  Маица - код 2425 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Атрактивна свободна дамска тениска в розово - код 5754
  Маица - код 5754 - розова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2508 - шарено
  Фустан - код 2508 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 625 - ментол
  Фустан - код 625 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска тениска в бежово със златен надпис - код 4079
  Маица - код 4079
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 2301 - 4 - циклама
  Фустан - код 2301 - 4 - циклама
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Комплет - код 4350
  Комплет - код 4350
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамска тениска в черно с принт - код 0401
  Маица - код 0401 - 3 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Елек - код 1618 - 1 - црна
  Елек - код 1618 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 11517 - путер зелена
  Блуза - код 11517 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Топ - код 5445 - бело
  Топ - код 5445 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Изчистен дамски топ в бяло - код 5658
  Топ - код 5658 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71