Маица - код 363 - розова

Нема на залиха
SKU
38150
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 2425 - циклама
  Маица - код 2425 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 2425 - розова
  Маица - код 2425 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Маица - код 3233 - пудра
  Маица - код 3233 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Маица - код 5754 - розова
  Маица - код 5754 - розова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
Слични производи
 1. Комплет - код 8887 - 2
  Комплет - код 8887 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 2. Кокетна дамска риза в розово - код 9902
  Кошула - код 9902 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 2093 - бело
  Фустан - код 2093 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 238 - црна
  Фустан - код 238 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 11632 - црвена
  Блуза - код 11632 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Комплет - код 1578
  Комплет - код 1578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Комбинезон - код 6414 - сиво
  Комбинезон - код 6414 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Фустан - код 2994 - пудра
  Фустан - код 2994 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Елегантен дамски топ в тъмносиньо - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Топ - код 2910 - пудра
  Топ - код 2910 - пудра
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71