Маица - код 363 - сина

Нема на залиха
SKU
38209
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 4713
  Маица - код 4713
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамска тениска с принт в светлосиньо - код 6369
  Маица - код 6369
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Къса дамска тениска с връзки в светлосиньо - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамска тениска рипс в светлосиньо с копчета - 3233
  Маица - код 3233
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Маица - код 3333 - 1
  Маица - код 3333 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Комплет - код 8067 - 1 - црна
  Комплет - код 8067 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Блуза - код 2899 - 5 - праска
  Блуза - код 2899 - 5 - праска
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Фустан - код 7735 - 3
  Фустан - код 7735 - 3
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Спортски комплет - код 3018 - 2 - виолетова
  Спортски комплет - код 3018 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 7071 - црна
  Блуза - код 7071 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Спортски комплет - код 2524
  Спортски комплет - код 2524
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Къс дамски топ в светлосиньо - код 2910
  Топ - код 2910
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Фустан - код 0807
  Фустан - код 0807
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Боди - код 3322 - 1 - бело
  Боди - код 3322 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71