Маица - код 383 - бела

Нема на залиха
SKU
38328
MKD 464,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 2462 - бело
  Маица - код 2462 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Маица - код 1547 - бело
  Маица - код 1547 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Тениска с ефектен принт в бяло - код 3204
  Маица - код 3204 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Дамска изчистена тениска с остро деколте в бяло - код 2902
  Маица - код 2902 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Дамска широка тениска в бяло с принт - код 1545
  Маица - код 1545 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
Слични производи
 1. Блуза - код 5565 - 2
  Блуза - код 5565 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 11643 - сиво
  Фустан - код 11643 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска тениска с надпис в бяло - код 4078
  Маица - код 4078 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Тренерки - код 5358
  Тренерки - код 5358
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Фустан - код 1504 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Къс дамски топ в цвят мента - код 2967
  Топ - код 2967 - ментол
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 7. Маица - код 2982 - бело
  Маица - код 2982 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Хеланки - код 4137 - 4 - борда
  Хеланки - код 4137 - 4 - борда
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Фустан - код 6113 - црна
  Фустан - код 6113 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Палто - код 0800 - окер
  Палто - код 0800 - окер
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71