Маица - код 383 - црна

Нема на залиха
SKU
38326
MKD 464,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 11943 - црна
  Маица - код 11943 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Къса дамска тениска в черно - код 8377
  Маица - код 8377 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Атрактивна тениска с принт в черно - код 11901
  Маица - код 11901 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Тениска с ефектен принт в черно - код 11944
  Маица - код 11944 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамска тениска в черно с принт - код 6862
  Маица - код 6862 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 5562 - црна
  Комбинезон - код 5562 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 2899 - 5 - праска
  Блуза - код 2899 - 5 - праска
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Дамска тениска с къдрички в цвят капучино с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 6 - капучино
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 1409
  Фустан - код 1409
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дънкова пола в тъмносиньо - код 4390
  Сукња - код 4390 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 4791 - 1 - виолетова
  Фустан - код 4791 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Блуза - код 11601 - бела
  Блуза - код 11601 - бела
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Комплет - код 5069 - виолетова
  Комплет - код 5069 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 9. Блуза - код 11549 - ментол
  Блуза - код 11549 - ментол
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Фустан - код 2504 - бело
  Фустан - код 2504 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71